Videovalve

Videovalve

Oma territooriumi turvalisuse tagamiseks tänapäeval, paigaldavad ettevõtted ja erakliendid üha rohkem videovalvesüsteeme. Samuti teevad seda tootmisettevõtted tööprotsesside jälgimiseks, leidmaks tootmisliini kitsaskohti ning vältimaks tekkida võivaid õnnetusjuhtumeid.
Seega on hästi läbimõeldud videosüsteemist abi eelkõige tõhusa ennetusvahendina, mis distsiplineerib inimesi korrektselt käituma, nt. on võimalik vajadusel tuvastada majja sisenenud isikuid, vajadusel ka neid, kes muul viisil käituvad.
On esinenud juhtumeid, kus ettevõtte töötajad ei järgi ohutusnõudeid ja hiljem väidavad vastupidist. Selliste juhtumite puhul on abiks olnud salvestised, millest on hiljem saanud koolitusmaterjalide lahutamatud kaaslased.

Täna paigaldatav videovalve tarkvara võimaldab jälgida valvatavaid objekte enamustest seadmetest: arvutist, nutitelefonist või tahvelarvutist. Selleks tuleb salvesti ühendada Internetiga ning lasta meie poolt ära seadistada. Hooldame ja paigaldame videovalvesüsteeme Eestis ning lähinaabrite juures Soomes.

Videovalve süsteeme on erinevaid: analoog-, HDCVI- ja IP-süsteemid.

Üks lihtsamatest lahendustest on analoogkaamerad, milleks vajate salvestit, analoogkaameraid ning vajalikku juhtmestikku. Kui soovite parimat pildikvaliteeti, siis soovitame IP-süsteemi, mis põhineb digitaalsel signaalil.

Videovalve

IP-kaamerad
dahua hikvision
Kõik meie pakutavad videovalvelahendused on täpselt kohandatud tellija soovidega.

Videovalvesüsteem koosneb reeglina kaameratest ja videosalvestist. Vajadusel saab lisada valgusteid nt. infrapuna prožektoreid, võtta vastu alarme, juhtida alarmseadmeid jm.
Olles tänapäevane ja innovaatiline, pakume ainult IP-valvekaameraid firmadelt DAUHA, HIKVISION ning kehva pildikvaliteediga eelmise põlvkonna analoogkaamerad väga ei pakugi.
Videosüsteemides kasutatakse sise-ja välikaameraid, päeva- ja öövaatega kaameraid nt. IR-kaameraid, piilu-ja kuppelkaameraid, must-valgeid kaameraid jne. Kaamerates on võimalik kasutada fikseeritud-, muudetava fookuskaugusega või automaatse teravustamisega objektiive.
Pakume erinevaid lahendusi arvestades objekti iseärasusi ja vajadusi:
- IP-videovalve lahendus
- suurematel objektidel on lihtsalt laiendatav;
- 2MP, 3MP, 4MP ja 5MP videovalvesüsteemid
- tagatud eriti kõrge pildikvaliteet;
- tsentraalse monitooringuga videovalve salvestussüsteem;
- lahendus on sobilik ettevõtetele ja/või kauplusekettidele, kes tahavad eri kohtades olevaid objekte ühest kohast jälgida;
- sobilik ka eramutele oma vara valvamiseks.

Videovalve Salvesti (NVR)

Videovalve salvestid (NVR)

Tänapäevane videosalvesti on eriotsarbeline arvuti ehk videoserver, spetsiifilise riist- ja tarkvaraga. Salvestamine toimub salvesti sees olevatele kõvaketastele. Tänapäeva videovalvesüsteem võimaldab arhiivile kiire ligipääsetavuse ilma salvestuse katkemiseta. Enamik salvesteid on lisatavate kõvaketaste abil muudetava arhiivi pikkusega. 

Järelvaatamiseks või otsepildi (Live) jälgimiseks on vajalik salvesti olemasolu (NVR) ja kliendiseade (nt. tahvelarvuti või nutitelefon). Meie pakutavad videovalvetarkvarad toetavad Windows, Iphone ja Android nutitelefone.
Oluline on interneti olemasolu, milleks sobib ideaalselt Wifi, 3G, 4G või parem internetilahendus.
Tarkvaradest oleme paigaldanud tuntumaid MILESTONE, MIRASYS ja kaameratootjate endi tarkvarasid DAHUA, HIKVISION.

Videovalvesüsteemi hinnapäring

Täpsema infopäringu saamiseks palume täita allolevad väljad.
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.