LenovoBP POS color
DELL Partner hooldaja
ms Registered Refurb
office365 3

ITHOOLDUS EESTI OÜ

1995. aastal asutatud ettevõte ja hiljem ümber nimetatud ITHOOLDUS EESTI OÜ-ks ja põhineb 100% Eesti erakapitalil ning on tuntud kui IThooldus.ee kaubamärgi all. Ettevõtte tegevusaladeks on viimase 20 aasta jooksul olnud peamiselt infotehnoloogiliste teenuste ja eriprojektide pakkumine. Alustades arvutivõrkudest ja lõpetades erinevate IT-hooldustööde ning web-disaini lahendustega.

Peale teenuste pakkumise on meie toodete valikus erinevad arvutid, serverid ja muu juurdekuuluv riistvara, peamistelt nimekatelt suurtootjatelt DELL, LENOVO, SAMSUNG, KYOCERA, CANON, HP, HIKVISION, SONY, DAHUA.

Kogemus näitab, et üha rohkem on kasvanud huvi kvaliteetse ja laiahaardelise IT-teenuse järele, olenemata ettevõtte töötajate arvust või tegevusvaldkonnast.
Pakume kliendile tuge töötamaks efektiivsemalt ja aega säästvamalt. Enamus meie kliendid on väike- ja suurettevõtted.

ITHOOLDUS EESTI OÜ hooldab üle Eesti püsilepingutega ca 400 arvutitööjaama ja üle 25 serveri.
Infotehnoloogilised vajadused on igas ettevõttes erineva iseloomuga. Püüame kliendi vajaduste suhtes olla paindlikud ning pakkuda parimaid lahendusi konkreetse infosüsteemi tarvis.

Pidevalt arenedes ja minnes kaasa muutustega, oleme omandanud põhjalikud teadmised kõiges, mida oma klientidele pakume:

 • Alates septembrist 2003 oleme laiendanud ennast alal "IT-mees firmasse". Meie teenused on suunatud ettevõttele, kes vajavad IT-abi ja ei pea selle osakonna loomist organisatsiooni otstarbekaks, vaid on otsustanud seda teenusena sisse osta.
 • Aastast 2004 oleme hakanud tegelema kodulehtede kujundamise ja majutusega. Seetõttu saame teile pakkuda pikaldase kogemuse tulemusena isikupärast kodulehe disaini, mis vastab just Teie nägemusele.
 • Aastast 2008 oleme hakanud tegelema professionaalse pildistamisega ja videotöötlusega. Paljudel tootmisega tegelevatel ettevõtetel puudub korralik ja silmapaistev tootegalerii. Selle probleemi lahenduseks pakume fototeenust. Lisaks sellel oleme hakanud pakkuma videoteenust salvestamaks väiksemaid tähtpäevi või ettevõtte tootmisprotsesse.
 • Aastast 2010 oleme hakanud paigaldama professionaalseid IP-videovalve seadmeid (ACTI, SONY, DAHUA, HIKVISION) ja erilahendusi.
 • Aasta 2011 on olnud meie jaoks õpingute aasta. Oleme läbinud erinevaid koolitusprogramme kindlustamaks teenuste kvaliteeti.
 • Aastast 2014 oleme tegelenud kahe suurima majandustarkvara tootaja Microsoft Dynamics Navision ja Microsoft Dynamics AX (Microsoft Axapta) riistvaralise arendamisega erinevates ettevõtetes. Samuti arendanud välja erinevaid andmete sisestus- ja väljundsüsteeme (skännerid MOTORLA, terminalid ja etiketiprinterid ZEBRA, INTERMEC).
 • Aastast 2015 oleme keskendunud suurettevõtete IT-lahenduste juurutamisele ja arendamisele. Lisandunud on suurim ja multifunktsionaalne pilvelahendus äriettevõtetele Office365.
  2017 aastas lõpust oleme saanud kinnituse maailma suurimalt videovalvetarkvara tootjalt Milestone olla nende partner Eestis.
  2018 oleme saanud au osaliseks, kus meid on pärjatud tiitliga "EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2018", mis kinnitab meie jätkusuutlikkust ja majanduslikku võimekust olla punktuaalne ning korrektne.
  IThooldus Eesti Edukas Ettevõte 2018.
  2019 aasta on olnud meie jaoks taas õpingute ja koolituste aasta. Oleme läbinud erinevaid koolitusprogramme kindlustamaks teenuste kvaliteeti.
  2020 oleme saanud au osaliseks, kus meid on pärjatud tiitliga "EDUKAS EESTI ETTEVÕTE 2020", mis kinnitab meie jätkusuutlikkust ja majanduslikku võimekust olla punktuaalne ning korrektne.
  IThooldus Eesti Edukas Ettevõte 20120.

Oma tugevate omadustena tooksime välja:

• pikaajaliste tugevate võtmeklientide laia võrgustiku, mis hõlmab kogu Eestit;
• laia ja regulaarselt uueneva tootevaliku, millega on kaetud kõik olulised kaubagrupid;
• professionaalne ja abivalmis meeskond;
• olla kommunikatsioonis võimalikult arusaadav ja kliendikeskne;
• operatiivne ja regulaarne logistikateenus üle Euroopa;
• eristumine konkurentidest.

Teenuste kvaliteet ja kliendi rahulolu on meie jaoks prioriteet number üks, meie peamiseks väärtuseks on töötajad, kes saavad alati professionaalselt lahendada Teie probleeme ning leida kõige ratsionaalsemaid ja efektiivsemaid lahendusi.

 

Madis Juuram
Juhatuse liige

Ettevõttest
 

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

HOOLDUS

Kaugustel ei ole piire...