Andmete varundus = IT-varundus

Andmete varundamine (backup)

Varukoopia (backup)

Ükski tehnika pole igavene ja ei saa üle tähtsustada andmete varundamise vajalikkust. Serveris või arvutis olevate andmete varundamine on erilise tähtsusega, sellepärast soovitame alati paigaldada IT-süsteemi varunduslahenduse. Probleemid sünnivad ikka ootamatult ning enamasti pole neid kunagi läbi mängitud ja planeeritult talletatud. See paneb mõtlema, milliseid andmed on üldse vajalikud ning kuhu see info lõpuks jõudma peaks. Kas kõike on tarvis säilitada? Andmete varundamiseks sobib lokaalne lahendus st. kohalik varundusseade (nt. NAS seade või andmemassiividega arvuti) või kaugvarundus.
Kaugvarundamine väljapoole kontori võrku on alternatiivne ja lihtsaim meetod, kui puuduvad varundusseadmed.
Seevastu lokaalne varundamine kontoris vajab küll kohest investeeringut varundusseadmesse, kuid pikemas perspektiivis on see tunduvalt odavam ja andmete taastamine ei vaja aega nende alla laadimiseks. Lokaalne varundusseade oleks soovituslik paigaldada ettevõttes turvalisse ruumi, mis on varustatud arvutivõrguga, kuid eraldatud põhiseadmetest.

Andemte varundamisele soovitame mõelda enne andmete tekkimist.

Kui andmed on kadunud või riknenud, ei ole neid enam võimalik leida või hävinemise (nt. krüptoviirusega andmete krüptimisel) puhul taastada. 2015 aastal oli suureks murelapseks krüptoviiruste levik, mis muutis arvutis olevad dokumendid, fotod jms. loetamatuks. Selliste juhtude vastu aitab pädev viirusetõrje, kus eelistame F-Secure, ESET NOD32, lisaks on riski garantiiks andmete igapäevane varundamine.

Oleme paigaldanud peamiselt suurte andmemassiividega varundusservereid alates 24TB. Sellised ja suuremad lahendused sobivad ettevõtetele, kus on vajalik igapäevaste või iganädalaste andmete säilitamine ja eraldamine ning arhiveerimine. Loomulikult need andmed ei ole väikesemahulised ja vajavad kiiret ühendust seadmete vahel, milleks sobib ideaalselt 1GBits sisevõrk.

Failide varundamine "pilve" e. kaugvarundus

Pilve ehk turvalisele internetikettale varundamist võib teatud mõttes pidada kõige mugavamaks ja odavaimaks lahenduseks. Oleme loonud spetsiaalse teenuse andmete varundamiseks - ITvarundus. ITvarundus vs. pilvevarundus vs. kaugvarundusPakume kaugvarundust üle turvalise inteneti ühenduse. Samuti on teenus suurepärane lahendus täna ringi liikuvate viiruste, eriti viimasel ajal kõneainet pakkunud krüptoviiruste kaitseks. Automaatse andmete varundamise seadistamine ei nõua erilisi teadmisi ja keerulisi seadistusi.

Meie poolt pakutava kaugvarunduse põhimõte on tegelikult väga lihtne. Igasse varundatavasse seadmesse paigaldatakse väikene tarkvara, mis pärib ja edastab andmeid. Enne andmete edastamist pakib varundustarkvara andmed kokku, et mitte koormata võrguliiklust. Piisab ainult sõlmida meiega leping ja meie spetsialistid seadistavad teie arvuti automaatseks andmete varundamiseks ITvarundus serverisse. Selline lahendus laeb varundusserverisse andmed turvaliselt, kasutades krüpteeritud internetiühendust. Esmalt laetakse eelnevalt määratud dokumentidest täiskoopia, hiljem juba ainult muudetud dokumendid või isegi kogu arvuti süsteemiketas.
Automaatse varundamise puhul kopeeritakse ainult need failid mis on vahepeal muudetud, kuid saab teha ka arhiveerimise varundust erinevate ajaetappide kohta (Nt. nädala, kuu või aasta varunduse arhiiv).

Varundada saab kõiki kliendi andmeid või ka ainult osasid neist – täpselt nii, nagu klient soovib. Arvutikasutajale on teenus mugav ja soodne ka seetõttu, et ta ei pea ostma endale eraldi andmetalletuspinda ning kulukaid litsentse. Samuti on tal võimalik kokku hoida aega kõikvõimalike varundamisega seotud tegemiste pealt.
Ühe arvuti varundamine eraisikule või väikeettevõttele = 3€ /kuu(0,15€/GB)
Hind sisaldab kuni 20GB andmeruumi.

Andmete varundamisel ei viida andmeid riigist välja

 

Hooldusteenuste hinnapäring tasuta 1-aastase IT-varundusega

Täpsema infopäringu saamiseks palume täita allolevad väljad.
Nimi puudub
E-posti aadress puudub või on vale.
Asukoht puudub
Number vales formaadis või puudub
Antud teenust pakume ainult 3-aastese lepingu sõlmimise puhul.
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Invalid Input
Pane linnuke kasti sisse kui sa ei ole automaatne robot!

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.