Tööstuses koroonatõbise tuvastamine termokaameraga

Autor: IThooldus Eesti. Postitatud kategooriasse Uudised

ITHOOLDUS Koroona termokaamera kalibraatoriga

Seoses koroonaga on saabunud turule palju erinevaid inimeste kehatemperatuuri mõõtmis videokaameraid. Oleme võtnud enda tootevalikusse just sellised termokaamerad.

Inimeste kehatemperatuuri mõõtmise tehnoloogia aitab vältida viirushaiguste levikut, võimaldades kiirelt tuvastada normist kõrgema temperatuuri (PERH, Tallinna lennujaam, Kaubamaja, EV ministeerium, Tallinna Sadam). Tuvastab liikumise pealt!Kontaktivaba mõõtmine on kiire ja täpne. Kaamerad tuvastavad automaatselt inimeste kehatemperatuuri ja kuvavad seda infot reaalajas või saadavad emailiga teate juhile. Temperatuuri mõõtetäpsus on ± 0.3 °C ja võimalik viia kalibraatoriga isegi ± 0.3 °C.

Termokaamera on mõeldud kasutamiseks kõigis kohtades, kus korraga peab viibima suurem hulk inimesi, sellega suudame ennetada haige inimese sattumist tootmisesse, olgu tegu koroona või muu hilisema nakkushaigusega.
Eeskätt on kaamera mõeldud ettevõtetele, kellel on vaja reaalajas töötajate seisundit kontrollida, et potentsiaalselt koroonaviirusesse nakatunud võimalikult kiirelt isoleerida ja sedasi viiruse levikut takistada.

Soovitame paigaldada termokaamera sissekäigu juurde kontorisse. 

Kaamera suudab inimgrupis palaviku tuvastada kuni viie meetri kauguselt. Kaameral on integreeritud termokaamera ja optiline kaamera.
Töötajad saavad seadistada hoiatusi konkreetse temperatuurivahemiku või tavapärasest kõrgema temperatuurivahemiku jaoks.

Oleme kindlad, et termokaameraga tuvastamine annab palju kindlama rahu  ja kontrolli juhtkonnale, et ettevõtte saaks toimida suuremate tõrgeteta.

Vaata Õhtulehe katsevideo siit:

Prindi