Kodulehe kujundamine

Kodulehe loomine algab internetiturundusest - koduleht, mis ei ole internetist leitav või ei täida klientide ootusi, ei too reeglina kasu kellelegi. Enne reaalset tööd kodulehe kujunduse,  sisu ning tehnilise lahendusega peame sõnastama, milliseid eesmärke loodav koduleht täitma peab.

Veebidisain järgib Teie olemasolevat firmastiili (logo, värvid jne), üldpildi ilmestamiseks kasutatakse Teie tooteid-teenuseid illustreerivat fotomaterjali. Lisaks tuleb lähtuda kodulehe disaini loomisel järgnevast:

list checkboxKodulehe kujundus peab tagama veebikeskkonna intuitiivse kasutamise. Keskmine internetikasutaja on kannatamatu ning kui kõige arusaadavam navigatsioonielement kodulehel on brauseri "TAGASI" nupp, siis just seda enamasti klõpsatakse.

list checkboxVeebidisain peab tagama sisu lihtsa hallatavuse ning laiendatavuse. Reeglina ei ole kasulik luua kujundust nii, et ühe teema lisamine menüüsse tähendaks suuremaid muudatusi üldkujunduses. Kui lähteülesanne vastupidist ei eelda, arvestame kujunduses sisuhaldustarkvara lihtsa rakendamise võimalusega.

list checkboxVeebidisain on loominguline ülesanne. Sellest tulenevalt on keeruline, kui mitte võimatu kirjeldada lepingus kujunduse kvaliteedikriteeriume.

Võimaldamaks kodulehel oleva info muutmist kliendi poolt on välja arendatud sisuhaldussüsteemi moodul. Meie poolt pakutavad sisuhaldussüsteemid võimaldavad kiiresti, mugavalt ja paindlikult kodulehele tekste üles panna ning neid muuta. Sisuhaldussüsteemi abil on võimalik lehekülgi juurde luua, linke omavahel menüüdes nihutada ja kustutada. Sisutekstidele lisatavate illustratsioonide üleslaadimiseks pakume efektiivset, kuid siiski lihtsalt kasutatavat pildihaldussüsteemi, mis on leidnud kasutajasõbralikkuse ja töökindluse poolest palju tunnustust.

Sisuhaldussüsteemi eelised:

list checkboxmenüüde haldus;

list checkboxtekstide, piltide ja failide haldus;

list checkboxmitmekeelse kodulehe haldus;

list checkboxmoodulipõhist tarkvara laiendus;

list checkboxsoodne ja kiire järelhooldus;

Süsteem on valmistatud arvestades klientide vajadusi ja tagasisidet, seega on selle kasutamine lihtne.
Hinnad on väga erinevad, kõik sõltub kliendi soovidest alates 40 € kuni 2000 €. Lihtne baaspakett,  mis sisaldab firma tutvustuse lehte, teenuste lehte, tagasiside vormi, kontaktilehte, uudistelehte, failide haldust, kodulehe disaini, küsitlust ja sisuhaldusmoodulit maksab 275 € + KM 20%.

Kodulehe avamise eelduseks on virtuaalserveri ehk kodulehe majutuspinna olemasolu. Kokku on pakkuda 3 virtuaalserveri paketti.
Millist virtuaalserveri paketti valida, sõltub konkreetselt Teie vajadustest ja kodulehega seotud tarkvaralistest küsimustest.

Tehtud tööd

Aednik

Aednik

Aimtek

Aimtek

Antiq

Antiq

Berra

Berra

Bestsecondhandclothing

Bestsecondhandclothing

Comply

Comply

Curo

Curo

Fekto

Fekto

Granitop

Granitop

Haldusest

Haldusest

Haserv

Haserv

Haserv

Haserv

Honestum

Honestum

Ilsolutions

Ilsolutions

Ithooldus.ee

Ithooldus.ee

Jawar

Jawar

Katriito

Katriito

Ledmeister

Ledmeister

Ls2010

Ls2010

Messauto

Messauto

Okveod

Okveod

Oranz

Oranz

Paavannid

Paavannid

Perearstkaldoja

Perearstkaldoja

Plekimees

Plekimees

Puuhall

Puuhall

Reknar

Reknar

Reknar2

Reknar2

Saunax

Saunax

Sepakeskus

Sepakeskus

Strawpellet

Strawpellet

Sunplanet

Sunplanet

Taritvo

Taritvo

Tekeservices

Tekeservices

Tugerehitus

Tugerehitus

Vallikraavi Kinnisvara

Vallikraavi Kinnisvara

Vannvannis

Vannvannis

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Raatuse 20,
50603 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Reede
9.00 - 17.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 6 016 464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 6 414 883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.